SC/APC Simplex Snáithín snáthoptaice Lúb

Cur síos gairid:

● Caillteanas isteach íseal, Caillteanas tuairisceáin ard

● Éasca le húsáid, méid Dlúth

● PVC nó LSZH Jacket

● PC/UPC/APC snas

● Inmhalartaitheacht mhaith agus in-atrialltacht

● Cloí le Sonraíocht Telcordia GR-326-CORE

● 100% de réir tástála feidhme a ráthaíonn feidhmíocht agus sláine

● Ag luí le Ethernet Fast, Fiber Channel, ATM, agus Gigabit Ethernet

● Is féidir an snáithín G657.A1 ,G657.A2 a roghnú.0.9mm nó 2.0mm


Sonraí Táirge

Clibeanna Táirge

Gnéithe

Tugtar adapters ais lúb optúla ar mhodúil chúl an lúb snáthoptaice freisin.

Tá dromanna an Lúb snáthoptaice deartha chun meán paiste fillte a sholáthar do chomhartha snáthoptaice.

Go hiondúil úsáidtear é le haghaidh feidhmchláir tástála snáthoptaice nó athchóirithe líonra.

I gcás na bhfeidhmchlár tástála, úsáidtear an comhartha loopback chun fadhb a dhiagnóiseadh.

Teicníc chun fadhb a leithlisiú is ea lúb-thástáil a sheoladh ar ais chuig trealamh líonra, ceann i ndiaidh a chéile.

Cosúil le cordaí paiste, is féidir le dromanna lúb snáthoptaice a bheith le cineálacha éagsúla seaicéad agus trastomhais cábla, agus is féidir leo a bheith le foircinn agus fad éagsúla.

Tá dearadh dlúth ag na dromaí lúb snáthoptaice, agus comhlíonann siad Ethernet tapa, cainéal snáithíneach, ATM agus Gigabit Ethernet.

Cuirimid tionóil saincheaptha ar fáil freisin le haghaidhDéanann lúb snáthoptaice snáthoptaice.Is iad seo a leanas na cineálacha coitianta droma lúb snáthoptaice: Déanann SC lúb snáthoptaice snáthoptaice, FC droma snáthoptaice lúb, LC droma snáthoptaice lúb, MT-RJ droma snáthoptaice snáthoptaice.

Snáithín snáthoptaice Lúb ar aisCáblaí, atá le nascóirí éagsúla lena n-áirítear ST, SC, FC, LC, MU, MTRJ etc

Fiber Loopback1
Fiber Loopback2

Feidhmchláir

Idirnasc trealaimh

Cúlbhrat le haghaidh líonra

Tástáil comhpháirteanna

Paraiméadair

Modh aonair

Ilmhód

OM3 10G

Cineál nascóirí

LC, SC, MT-RJ, MU, ESCON, FDDI, E2000

Cineál cábla

Cábla simplex

Dath Jacket   

Buí

NÓ/GY/PP/BL

Uisce

BN/RD/PK/WH

Caillteanas Ionsáigh

≤0.1dB

≤0.2dB

≤0.2dB

Caillteanas Tuairisceán

≥50dB(UPC)

/

/

Inmhalartaitheacht

≤0.2dB

≤0.2dB

≤0.2dB

Atrialltacht (500 cúpláil)

≤0.1dB

≤0.1dB

≤0.1dB

Neart Teanntachta

≥5kg

Teocht Oibriúcháin

-20~+70ºC

Teocht Stórála

-40~+70ºC


  • Roimhe Seo:
  • Ar Aghaidh:

  • Scríobh do theachtaireacht anseo agus seol chugainn é

    Catagóirí táirgí