Corda Paiste Snáithín Dhíon

  • 2.0mm SX MM Fiber Optic Patch cord

    Corda paiste snáthoptaice 2.0mm SX MM

    Corda Paiste Snáithín snáthoptaice-MM(OM2, OM3, OM4)

    Is cábla snáthoptaice é corda paiste a úsáidtear chun gléas amháin a cheangal le gléas eile chun comharthaí a ródú.De ghnáth, tá 4 chineál cónascaire: FC/SC/LC/ST.. 2types ferrule: PC, UPC.

    Seasann FC do Ceangal Seasta.Tá sé socraithe trí thithíocht bairille snáithithe.Go ginearálta déantar nascóirí FC a thógáil le tithíocht miotail agus tá siad nicilphlátáilte.

  • 3.0mm G652D Fiber Optic Patch cord

    Corda Paiste Fiber snáthoptaice 3.0mm G652D

    Is cábla snáthoptaice é corda paiste a úsáidtear chun gléas amháin a cheangal le gléas eile chun comharthaí a ródú.De ghnáth, tá 4 chineál cónascaire: FC/SC/LC/ST .. 3types ferrule: PC, UPC, APC…

    Seasann FC do Ceangal Seasta.Tá sé socraithe trí thithíocht bairille snáithithe.Go ginearálta déantar nascóirí FC a thógáil le tithíocht miotail agus tá siad nicilphlátáilte.