Corda Paiste Snáithín Allamuigh Geansaí FTTA-PDLC-DLC

Cur síos gairid:

Saintréithe meicniúla agus comhshaoil ​​maith;

Comhlíonann tréithe lasair-retardant ceanglais na gcaighdeán ábhartha;

Comhlíonann tréithe meicniúla seaicéad ceanglais na gcaighdeán ábhartha;

Bog, solúbtha, bac ar uisce, resistant UV, éasca le leagan agus splice, agus le cumas mór tarchur sonraí;

Freastal ar riachtanais éagsúla an mhargaidh agus na gcliant.


Sonraí Táirge

Clibeanna Táirge

Comhthionól cábla optúil, PDLC/DLC, GYFJH, 2B.3.SM 2Core.Amuigh faoin aer

FTTA jumper-PDLC-DLC Fiber Outdoor Patch cord8

Sonraíocht

1. Cábla GYFJH
1.1 Struchtúr:

1.GYFJH Cable

1.2 Iarratas
Úsáidtear go príomha i gcáblú cothrománach agus ingearach stáisiúin bonn gan sreang

1.3 Gnéithe
Saintréithe meicniúla agus comhshaoil ​​maith;
Comhlíonann tréithe lasair-retardant ceanglais na gcaighdeán ábhartha;
Comhlíonann tréithe meicniúla seaicéad ceanglais na gcaighdeán ábhartha;
Bog, solúbtha, bac ar uisce, resistant UV, éasca le leagan agus splice, agus le cumas mór tarchur sonraí;
Freastal ar riachtanais éagsúla an mhargaidh agus na gcliant.

1.4 Paraiméadair Cábla

Líon Snáithíní Toise Cábla
mm
Meáchan Cábla
kg/km
Teanntachta
N
Crush
N/100mm
Min.Ga Bend
mm
Raon Teochta
 
Fadtéarmach Ghearrthéarma Fadtéarmach Ghearrthéarma Dinimiciúla Statach
2 7.0 42.3 200 400 1100 2200 20d 10d -30-+70
Nóta: 1. Tá na luachanna go léir sa tábla, atá le haghaidh tagartha amháin, faoi réir athraithe gan fógra;
2. Tá gné agus meáchan an chábla faoi réir an chábla simplex de 2.0 trastomhas seachtrach;
3. Is é D trastomhas seachtrach an chábla bhabhta;

2. Snáithín mód amháin amháin

1.Tight-buffered Cable Specification

Mír Aonad Sonraíocht
Caolú dB/km 1310nm≤0.4
1550nm≤0.3
Scaipeadh ps/nm.km 1285~1330nm≤3.5
1550nm≤18.0
Tonnfhad scaipthe nialasach Nm 1300–1324
Fána scaipthe nialais ps/nm.km ≤0.095
Tonnfhad gearrtha snáithíní Nm ≤1260
Trastomhas réimse mód Um 9.2±0.5
Concentricity réimse mód Um <=0.8
Trastomhas an chladaigh um 125±1.0
Neamh-chiorclán cumhdach % ≤1.0
Earráid chomhlárnachta sciath/cumhdaithe Um ≤12.5
Trastomhas sciath um 245±10
lúbadh, caolú spreagtha spleáchais 1550nm, 1 casadh, trastomhas 32mm 100rums, trastomhas 60mm ≤0.5 db
Tástáil cruthúnais kpsi ≥100

3. Sonraíocht Chónascaire

ITEM Paraiméadair
Cineál nascóirí PDLC-LC/UPC
Caillteanas Ionsáigh <=0.3db
Caillteanas Tuairisceán >=50db
Leibhéal IP IP67
Tonnfhad oibriúcháin 1310 nm, 1550 nm
Tástáil tonnfhad 1310 nm, 1550 nm
Atrialltacht <=0.1
Idirmhalartaitheacht <=0.2dB
Marthanacht <=0.2dB
Fad Snáithín 1m, 2m….. fad ar bith roghnach.
Fad agus caoinfhulaingt 10cm
Teocht Oibriúcháin -40C ~ +85C
Teocht Stórála -40C ~ +85C

4. Íomhánna de na táirgí

FTTA jumper-PDLC-DLC Fiber Outdoor Patch cord11
FTTA jumper-PDLC-DLC Fiber Outdoor Patch cord10

5. Líníochtaí tagartha

FTTA jumper-PDLC-DLC Fiber Outdoor Patch cord13

FTTA jumper-PDLC-DLC Fiber Outdoor Patch cord12


  • Roimhe Seo:
  • Ar Aghaidh:

  • Scríobh do theachtaireacht anseo agus seol chugainn é