Corda paiste snáthoptaice 2.0mm SX MM

Cur síos gairid:

Corda Paiste Snáithín snáthoptaice-MM(OM2, OM3, OM4)

Is cábla snáthoptaice é corda paiste a úsáidtear chun gléas amháin a cheangal le gléas eile chun comharthaí a ródú.De ghnáth, tá 4 chineál cónascaire: FC/SC/LC/ST.. 2types ferrule: PC, UPC.

Seasann FC do Ceangal Seasta.Tá sé socraithe trí thithíocht bairille snáithithe.Go ginearálta déantar nascóirí FC a thógáil le tithíocht miotail agus tá siad nicilphlátáilte.


Sonraí Táirge

Clibeanna Táirge

Is cábla snáthoptaice é corda paiste a úsáidtear chun gléas amháin a cheangal le gléas eile chun comharthaí a ródú.De ghnáth, tá 4 chineál cónascaire: FC/SC/LC/ST .. 2types ferrule: PC, UPC,

Seasann FC do Ceangal Seasta.Tá sé socraithe trí thithíocht bairille snáithithe.Go ginearálta déantar nascóirí FC a thógáil le tithíocht miotail agus tá siad nicilphlátáilte.

Nascóirí FC…

Fiber Optic Patch cord09

Seasann SC do Subscriber Connector- cónascaire ginearálta stíl bhrú/tarraingthe.Is laistí cónascaire cearnach, léim isteach é le tairiscint shimplí bhrú-tarraingthe agus tá sé eochairaithe.

Nascóirí SC…

Fiber Optic Patch cord08

Is cábla snáthoptaice é corda paiste LC a úsáidtear chun gléas amháin a cheangal le gléas eile chun comharthaí a ródú.Seasann LC do Lucent Connector.Is cónascaire snáthoptaice foirm-fhachtóir beag é, leath mhéid an SC.

Nascóirí LC…

Fiber Optic Patch cord00

Seasann ST do Straight Tip- cónascaire i stíl bayonet scaoileadh tapa.Tá cónaisc ST sorcóireach le cúpláil glas casta.Is cineálacha brú-isteach agus casta iad

ST Connectors…

Fiber Optic Patch cord010

Seasann PC do Theagmháil Fhisiciúil.Leis an gcónascaire PC, buaileann an dá shnáithín mar a dhéanann siad leis an gcónascaire cothrom, ach tá na aghaidheanna deiridh snasta le bheith beagán cuartha nó sféarúil.Cuireann sé seo deireadh leis an mbearna aeir agus cuireann sé teagmháil leis na snáithíní

Fiber Optic Patch cord011

Seasann UPC do Ultra Physical Contact.Tugtar snasú leathnaithe ar na aghaidheanna deiridh le haghaidh bailchríoch dromchla níos fearr.Is minic a úsáidtear na nascóirí seo i gcórais dhigiteacha, CATV agus teileafónaíochta.

Fiber Optic Patch cord012

Gnéithe

Ag cloí le caighdeán IEC, Telcordia GR-326-CORE, YD-T 1272.3-2005

Caillteanas isteach íseal, caillteanas tuairisceáin ard

Nasc dlúth ard, éasca le feidhmiú

Creidiúnacht agus cobhsaíocht ard

Go maith in atrialltacht agus inmhalartaitheacht

Iarratas

Trealamh tástála

FTTX+LAN

Snáithín optúil CATV

Córas cumarsáide optúla

Teileachumarsáid

Sonraíocht

1. Sonraíocht Cábla daingean-maolánaithe
Amharc Próifíl:

1.Tight-buffered Cable Specification

2. Paraiméadar Snáithín

ITEM Paraiméadair
Cineál snáithín OM1OM2, OM3, OM4
Trastomhas Croí 50+ 2.5
Neamhchiorclán Lárnach <=5.0 %
Trastomhas Cladding 125.0+1.0um
Neamh-Chiorclántas cumhdach <=1.0 %
Trastomhas Cumhdach 245+7
Earráid Comhlárnachta Cumhdach-Cladding <=12.0um
Neamh-Imlitir Cumhdach <=6.0um
Earráid Chomhlárnachta Croíchumhdach <=1.0um
Caolú 850nm <=2.3
1300 nm <=0.6
Cró Uimhriúil (NA) 0. 200+ 0. 015
Céim ( meán go tomhas déthreoch) <=0.10 dB
NeamhrialtachtaíThar fhad snáithín agus neamhleanúnachas pointe <=0.10 dB
Comhéifeacht backscatter difríochta (tomhas déthreoch) <=0.08 db/km
Bandaleithid OFL(MHz.km)   OM2 OM3 OM4
850nm >=700 >=1500 >=3500
1300 nm >=500 >=500 >=500
Bandaleithead Módúil Éifeachtach@850nm(MHz.km) >=950 >=2000 >=4700
Fad tacaíochta feidhmchláir ar OM2 OM3 OM4
10Gigabit Ethernet SX 850nm (m) 150 300 550
Gigabit Ethernet SX 850nm (m) 750 1000 1100
Gigabit Ethernet LX 1300nm (m) 600 600 600
40&100 Gigabit Ethernet 850nm (m)   100 150

3. Paraiméadair Cábla

ITEM Paraiméadair
Cábla seachtrach Trastomhas Amuigh 0.9/2.0/3.0mm roghnach
Ábhar PVC
Dath Oráiste
Cábla istigh Trastomhas Amuigh Maolán daingean 0.9mm
Ábhar PVC
Dath Bán (SX) Bán & Oráiste(DX)
Friotaíocht Simplí 100N
Déphléacsacha 200N
Amanna drugaí 500
Teocht Oibriú -20~+60
Teocht Stórála -20~+60

4. Sonraíocht Chónascaire

ITEM Paraiméadair
Cineál nascóirí LC/UPC, SC/UPC, FC/UPC, ST/UPC.Roghnach
Modh snáithín  OM2, OM3, OM4
Tonnfhad oibriúcháin 850, 1300 nm
Tástáil tonnfhad 850, 1300 nm
Caillteanas Ionsáigh <=0.2db
Caillteanas Tuairisceán >=35db
Atrialltacht <=0.1
Idirmhalartaitheacht <=0.2dB
Marthanacht <=0.2dB
Fad Snáithín 1m, 2m….. fad ar bith roghnach.
Fad agus caoinfhulaingt 10cm
Teocht Oibriúcháin -40C ~ +85C
Teocht Stórála -40C ~ +85C

5. Íomhá le haghaidh tagartha

1.Tight-buffered Cable Specification1


  • Roimhe Seo:
  • Ar Aghaidh:

  • Scríobh do theachtaireacht anseo agus seol chugainn é